Ürünlerimiz

VKB Açık Profil Sistemleri

 

VKB Profil sistemleri genel olarak köprülü vinçlerde pergel vinclerde ve monoray vinclerde kullanılmaktadır. İki tip profil tipine sahiptir VKB500 ve VKB1000. Maksimum taşıma kapasitesi 1600kg dır. Genel çalışma prensibi ile manuel olarak (el tahrikli) yüklerin rahatlıkla taşınmasını sağlamaktadır. X-Y ekseninde çalışan özel rulmanlı arabaları ile operatöre dengeli , hassas ve kontrollu çalısma olanağı sağlar. Düşük ölü mesafeye sahip olması nedeni ile fabrika ve atölye içi dar alanlarda yüksek performans sağlamaktadır.

Özel alaşımlı çelik malzemenin soğuk şekillendirme yöntemi kullanılarak imal edilmesiyle oluşturulur. Böylelikle yüksek mukavemete sahiptir.

Kullanım yerine göre Çok çeşitli adaptasyon parçası bulunmaktadır. Bu sayede modüler yapıya sahip olmakta ve kolay montaj özelliği kazanmaktadır. İstenirse son kullanıcı montajı kendisi yapabilmektedir.

VKB Profil Sistemlerinin genel kullanım alanları; otomotiv sektörü montaj hatları , lineer ve tekil montaj alanları , bakım alanları ve tezgah üzerinde kullanılan vinçler , fabrika ve atölye içi genel hafif kreynler.

 

 

 

   

 

Web Tasarım