Kurumsal

Vizyon & Misyon

VİZYONUMUZ

 

VİNÇSER, 15 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikiminin vermiş olduğu güven ve azimle geleceğe emin adımlarla yürüyecektir. Türk sanayiinde ve yurt dışında aranılan çözüm ortağı olma yolunda hiç durmadan çalışacaktır. Sektördeki teknolojik gelişmeleri ve müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz ederek üretmiş olduğu ürünler de optimum kalite ve optimum güvenlik ilkesini benimseyecektir.
Firma olarak prensibimiz şu olmuştur; Para kazanmak her zaman bizim için ikinci sırada olmuştur. Birinci sırada "GÜVEN" gelmektedir. Eğer müşterimizin güvenini kazanabilirsek bizim için en büyük kazanç bu olacaktır.

 

MİSYONUMUZ

 

Resmi olarak 2000 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Vinçser, 10 yılı aşkın bir süredir gerek değişik piyasa koşulları,gerekse teknolojiye hep ayak uydurarak Türk Sanayisinde adını duyurmayı başarmıştır.
Vinçser olarak,0.5 tondan 100 ton kapasiteye kadar vinç imalatı yapmaktadır. Ex-prouf özellikli vinçlerle,mekanik ve zincirli kaldırma üniteleriyle ihtiyaç sahiplerine en uygun alternatifleri sunmayı hedefledik. Bu hedefimizde kaliteden ödün vermeden,markamıza uygun üretimlerle destekleyip ve hedefimiz olan kaldırma makinelerinde çözüm üreten firma olma özelliğimizi geliştirerek hizmetlerimize devam etmeyi müşterilerimize karşı bir görev olarak kabul ediyoruz.
Biz VİNÇSER ailesi olarak çözüm ortağı olmamızın haklı gururunu ve markamızın sorumluluğunu taşımayı hem kendimize hem de 10 yılı aşkın süredir bize inanan ve güvenen dostlarımıza karşı sorumluluk olarak kabul ediyoruz.
VİNÇSER olarak markamızı almış olduğumuz kalite belgeleri ile de kanıtlamış bulunuyoruz.

Web Tasarım